plant-growing-from-coins-glass-jar-blurr

ביטוח נסיעות לחו"ל

לא מוציאים כסף מהכיס

זקוקים לסיוע רפואי בחו"ל? התקשרו אלינו ואנחנו נטען את הכרטיס במקום, כדי שתוכלו לשלם לרופא. בלי להוציא כסף מהכיס, בלי ניירת ובלי כאב ראש, פשוט!

אין השתתפות עצמית

עם כרטיס PassportCard לא תחויבו בדמי השתתפות עצמית, בכל שירות רפואי שתקבלו בחו"ל.

ביטוח נסיעות בכל גיל ובכל מצב

PassportCard מאפשר לכם לטייל בחו"ל, בלי מגבלות גיל או מצב רפואי. לא משנה בני כמה אתם או מאילו בעיות רפואיות אתם סובלים, אנחנו מתחייבים לבטח אתכם.

מזומן במקום

אתם בפריז, והמזוודות בפרו? אנחנו נטען את הכרטיס בכסף מזומן. עכשיו תוכלו למשוך כסף בכל כספומט ולהמשיך בחופשה, בלי הפרעות!

פוליסת ביטוח הנסיעות שלנו מעניקה מענה והגנה למבוטחים במקרה של אירועים רפואיים בחו"ל או במקרה של אובדן גניבת המטען של הנוסעים לחו"ל.

חשוב לתכנן כהלכה את ביטוח הנסיעות שלך לחו"ל אנו בקדוש ביטוחים נדאג לסייע לך לתכנן את הביטוח בהתאם לאופי הטיול שלך שיכסה את מרבית הפעילויות המתוכננות אם לא את כולן ,ויסייע לך לחסוך סכומי עתק במקרה של אשפוז /ניתוח חירום בבית חולים בחו"ל.

 

ביטוח נסיעות לחו"ל מורכב ממספר רבדים ,המשמעותי יותר הוא הביטוח הרפואי שנועד לכסות קשת רחבה של אירועים :הוצאות טיפול נמרץ ,הוצאות עבור פינוי לבית חולים במקרה של תאונה ,הוצאות אשפוז ,פינוי לארץ באמצעות מטוס במקרים בהם לא ניתן להעניק טיפול רפואי הולם במדינה בה שוהה המבוטח, עלויות רכישת תרופות ייעוץ רפואי וטיפולי חירום בשיניים.

 

הרובד השני של ביטוח הנסיעות לחו"ל הוא ביטוח המטען ,ביטוח זה מכסה אובדן או גניבה של המטען כולו או חלקו , קיימים מס כיסויים נוספים ובהם כיוסי הוצאות איתור וחילוץ ,חלק זה של הביטוח רלוונטי בעיקר למטיילים ותרמילאים ,שמסלול הטיול שלהם חוצה אזורים נידחים ג'ונגלים או שטחים הרריים עם דרכי גישה בעייתיות ,כמו כן ניתן לרכוש כיסוי לספורט  אתגרי (רפטינג טיפוס הרים צלילה וכדומה ) במקרה של מחלה או תאונה בחו"ל עלולים הנוסעים להיקלע למצב שבו עליהם להזדקק לחילוץ אשפוז בבית חולים ,קבלת טיפולים ,ניתוחים ותרופות יקרי ערך שעלותם יכולה להגיע לעשרות אלפי דולרים ,ביטוח הנסיעות שלנו מאפשר פתרונות בהתאמה אישית כגון: טיולי תרמילאות ,ספורט אתגרי ,סקי ,נסיעות עסקים כיסוי ייחודי להריון וטיפול בפג ,החזר השתתפות עצמית בעת השכרת רכב בחול ועוד...

השרות של PassportCard

נתקלתם בבעיה בחו"ל? בעטיפת הדרכון שלכם, תמצאו הנחיות פשוטות להתקשרות איתנו. אנחנו עומדים לרשותכם בכל עניין.

מידע כללי

לא מרגישים טוב בחו"ל? התקשרו אלינו. בעטיפת הדרכון שלכם, תמצאו הנחיות פשוטות להתקשרות איתנו. אנו נטען את הכרטיס שלכם בסכום הדרוש כדי שתוכלו לשלם לרופא, ללא השתתפות עצמית (ואל תשכחו לשמור את הקבלות). 

במידת הצורך, הרופאים שלנו ישמחו לסייע לכם גם בהכוונה רפואית טלפונית בעברית. עכשיו תוכלו לחזור לחופשה, בלי ניירת ובלי כאב ראש. 

המזוודה לא הגיעה? לא לדאוג. התקשרו אלינו, ואנחנו נטען את הכרטיס שלכם במזומן, כדי שתוכלו לקנות כל מה שתזדקקו לו, עד שהמזוודות יגיעו. 

כאן תוכלו לקרוא את אמנת השירות המלאה שלנו.

 

מקרי חירום

אנחנו ערוכים לטפל בכם, בכל מצב. 

מהרגע שתתקשרו אלינו, חדר המצב שלנו ילווה ויתדרך אתכם, באופן רציף. כמו כן, נעדכן את הקרובים שלכם בארץ, מדי 30 דקות או בכל פרק זמן שתבקשו. 

פינוי אווירי. במידה שתזדקקו להטסה רפואית, מכל מקום בעולם, אנו נדאג להחזיר אתכם ארצה, בהקדם האפשרי, תוך ליווי והכוונה רפואית.

הצלה, איתור וחילוץ. צוות האיתור וההצלה שלנו פועל בשיתוף עם חיליק ואייל מגנוס. במידת הצורך, לא נהסס לשלוח אותם אליכם, כדי לחלץ אתכם ולהחזיר אתכם הביתה.

 

עיכוב בהגעת מזוודות

אתם ליד המסוע, אבל המזוודות לא? לא נורא. יש לכם PassportCard.

פנו לדלפק של חברת התעופה, דווחו על העיכוב ותקבלו אישור רשמי. התקשרו אלינו, ואנחנו נטען את הכרטיס שלכם במזומן. עכשיו, אתם יכולים לקנות מה שצריך, עד שהמזוודות יחזרו (ואל תשכחו לשמור את הקבלות).      

 

חדר רופאים

חדר הרופאים שלנו יספק לכם ייעוץ רפואי טלפוני בעברית או באנגלית.

במידת הצורך, יוכלו נציגינו להפנות אתכם לאחד או יותר ממיליוני הספקים הרפואיים אליהם ניתן לפנות, בכל רחבי העולם.

השרות של PassportCard - בכל בעיה ולכל שאלה, אנחנו כאן בשבילכם.