doctor-filling-up-life-insurance-form.jp

ביטוח חיים

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות פרטי הינו משלים את הכיסויים הרפואיים שאינם נכללים בשרותי הבריאות של קופות החולים (כללית פלטינום, מכבי שלי, מאוחדת שיא, לאומית לעתיד) ובכך מבטיח שתהיו מכוסים ותיהנו מיתרונות הביטוח הפרטי ומשקט נפשי ללא כפל ביטוח.

 

ביטוח הבריאות הפרטי, מבטיח כי הטיפול הרפואי הפרטי המתקדם והטוב ביותר יהיה זמין עבורך ועבור בני משפחתך בעת הצורך, ללא המתנה מיותרת וללא תלות במימון סל הבריאות הציבורי.


פוליסות ביטוחי הבריאות שנבחרו מאפשרות לך ליהנות מהמיטב שבעולם הרפואה המודרנית ומשירותים בלעדיים כגון:

תרופות מאריכות ומצילות חיים שמחוץ לסל הבריאות, השתלות בארץ ובחו"ל וטיפולים מיוחדים בחו"ל, כיסוי לניתוחים פרטיים בחו"ל, שירות אבחון פרטי מהיר באסותא, רופא מלווה אישי, ייעוץ רפואי מיוחד, רופא עד הבית, שירותים רפואיים ייחודיים, לחיות בריא - שירותי רפואה מונעת ואיכות חיים, מומחה בעת אשפוז, טיפולים מחליפי ניתוח וטכנולוגיות מתקדמות, מרופאים מובילים בתחומים, משירות איכותי, מזמינות, וממקצועיות שאין שני לה.

 

ביטוח בריאות לילדים

כהורים, הדבר החשוב לכם ביותר הוא בריאות הילדים  ביטוח בריאות לילדים מספק מענה לאירועים בריאותיים ללא תלות בכיסוי שמעניק ביטוח הבריאות הממלכתי או במסגרת השירותים שניתנים על-ידי קופות החולים (שב"ן)

ביטוח מחלות קשות

 מתי הייתה הפעם האחרונה שקיבלת כסף שהיה נחוץ לך באמת? האם משפחתך מוגנת כלכלית במקרה בו תחלה במחלה קשה, חס וחלילה?  

ביטוח מחלות קשות מבטיח מענק חד פעמי למקרה גילוי מחלה קשה כגון: סרטן, אי ספיקת כליות, התקף לב, שבץ לב, שבץ מוחי ועוד.

ביטוח של אובדן כושר עבודה בניגוד לביטוח מחלות קשות, משלם כל חודש קצבה..

הסכום החד פעמי שביטוח מחלות קשות מספק עקב מחלה קשה עוזר במידה רבה להתמודד עם השינוי הפתאומי באורח החיים (חברות הביטוח מגבילות את הסכום עד 500,000 ש?ח). יש צורך כספי במצבים כאלה, האדם מתנתק ממהלך החיים התקין והסכום כסף שהופקד בידיו נותן לו שקט מבחינה כלכלית ומקל את המאבק במחלה. יש המון תביעות בביטוחים כאלה, כלומר זהו מוצר שימושי שמסייע לרבים.
 
המחיר לביטוח זה משתנה בהתאם לגיל. יש שונות רבה מאוד במחיר אם האדם מעשן או לא מעשנים. מעשנים משלמים 50% יותר מבני גילם הלא מעשנים.

   

ביטוח מחלות קשות - למה כדאי?

 במקרה שמתגלה אצל אדם מחלה קשה ביטוח רפואי יכסה רק את הוצאות הטיפול הרפואי. במקרה של גילוי מחלה קשה ישנן הוצאות מידיות כבדות שנלוות למחלה (כגון שינוי או מעבר של דירה או בית בהתאם לצרכים החדשים). וגם אם אדם מבוטח בביטוחים נוספים וחסך למצבים קשים, בדרך כלל תהיה ירידה ברמת ההכנסה בשל המחלה ואותן הוצאות שנוספו לא מכוסות על ידי ביטוחים רפואיים רגילים, אלא באמצעות ביטוח מחלות קשות.

לכן, כדאי להוסיף לכל פוליסת ביטוח קיימת, פוליסה נוספת כדי לקבל את הכיסוי של ביטוח מחלות קשות. 

 

ביטוח מחלות קשות - למי זה מיועד?

ביטוח זה עשוי להיות חיוני עבור משפחות צעירות, שהרי אם קורה משהו למפרנס במשפחה – עשויות להיות לכך השלכות לא פשוטות על המשפחה והחולה. ביטוח מחלות קשות מומלץ לכל אדם שעשה ביטוח רפואי או סיעודי פרטי.

 

מחלות קשות אינן בהכרח מביאות אדם למצב סיעודי, אבל החולה ומשפחתו זקוקים לסיוע ותמיכה בתקופה הקשה הזו. ביטוח מחלות קשות מאפשר עזרה כלכלית ראשונית באמצעות סכום חד-פעמי גבוה של כסף שמאפשר למשפחה ולחולה להיערך לשינויים.

סכום הפיצוי יאפשר לך:

  • לשמור על רמת החיים לה הורגלת, שקרוב לוודאי תיפגע עקב המחלה

  • לקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר ולהגדיל משמעותית את סיכויי ההחלמה

  • להקל על סבלו של החולה והסובבים אותו (העסקת אחות, תרופות יקרות שאינן מאושרות ע"י קופ"ח ועוד.

  • ישנם מספר מרכיבים בביטוח מחלות קשות, המשתנים מפוליסה לפוליסה. להתאמת פוליסת ביטוח מחלות קשות עבורך, פנה אלינו.

 

דגשים והבהרות
ישנם מספר מרכיבים בביטוח מחלות קשות, המשתנים מפוליסה לפוליסה. להתאמת פוליסת ביטוח מחלות קשות עבורך, פנה אלינו ונעמוד לשירותך.