ייעוץ ביטוחי

שירותים מיוחדים ללקוחותינו-ד"ר אודי פרישמן

אודות

פרש קונספט, מקבוצת ד"ר פרישמן, מתמחה במתן שירותי יעוץ בממשק שבין רפואה, ביטוח ומשפט.  
החברה, שהוקמה ב-2004 ע"י ד"ר אודי פרישמן, מורכבת מצוות מומחים בעלי שם, כל אחד בתחומו. השילוב והצבירה של הידע, הנסיון, המוניטין, ההיכרות המעמיקה עם הענף והמקצועיות חסרת הפשרות, הפכו את פרש קונספט לשם דבר בתחומה בעולמות התוכן של הרפואה והביטוח.
תחומי העיסוק העיקריים של צוות המומחים כוללים תביעות ביטוח, בריאות, חיים, סיעוד, אובדן כושר עבודה ותאונות, רשלנות רפואית ומימוש זכויות מול: ביטוח לאומי, מס הכנסה, קופות חולים, ביטוחים משלימים ועוד.

ביטוח בריאות

קבלת ייעוץ בתחום תביעות הבריאות, סיעוד, א.כ.ע, נכויות, תאונות, מחלות קשות ומקרים נוספים, אשר נדחו על ידי חברת הביטוח. במידה והדחייה מוצדקת תקבלו הסבר מנומק מדוע צדקה חברת הביטוח כאשר דחתה את התביעה. במידה והדחייה אינה מוצדקת - נמליץ על הדרכים לשנות את החלטת חברת הביטוח. כשזה מגיע אלינו – זה מגיע ללקוח שלכם.

בחינת זכאות על-פי סל הבריאות

במסגרת השירות נדע לייעץ לכם וללקוחותיכם בנוגע לטיב ואופי השירות הרפואי לו נזקק המבוטח: האם נמצא בסל הבריאות, האם ניתן לטפל בישראל או בחו"ל בלבד, האם על קופת החולים או הביטוח המשלים החובה לממן את עלות הטיפול ועוד. זו אחריותנו המקצועית לוודא שהמבוטח ידע למצות את מלוא זכויותיו על פי סל הבריאות והביטוחים שברשותו.

ייעוץ חיתומי

אנחנו פה להעניק לכם ייעוץ חיתומי מקצועי. ניתן לפנות אלינו משלב הצהרת הבריאות, דרך בחינת תנאי הקבלה לביטוח, ההחרגות והתוספת הרפואית, במטרה לשמור על זכויות הלקוח שלכם. בתוך לא יאוחר מ- 48שעות תקבלו מאיתנו תשובה מנוסחת ומנומקת, המאשרת את תנאי החיתום, או מציעה תנאי חיתום חלופיים.
אל תהססו לפנות אלינו, ואנו נדאג שהלקוח שלכם יקבל את תנאי החיתום ההוגנים ביותר.

ביטוח מחלות קשות

 אנו נדאג לבחינה מקיפה של מקרה הביטוח ועמידתו בקריטריונים המוגדרים בפוליסה - כדוגמת הימצאותם של גלי Q  בתרשים ה- א.ק.ג, רמת האנזימים בבדיקות המעבדה בעת התקף לב, אופיים ואפיונם של גידולי סרטן שונים ועוד. רק בדיקה מקצועית תוכל להבטיח כי הלקוח שלכם יקבל את תגמולי הביטוח המרביים שמגיעים לו.

   

חוות דעת במקרה של רשלנות רפואית

כאשר אירעה רשלנות רפואית לא ניתן להחזיר את הגלגל לאחור. הדרך לפצות ולו במעט על הנזק שנגרם היא בקבלת פיצוי כספי הולם לנפגע. כסוכני ביטוח מקצועיים - לקוחותיכם רואים בכם יועצי הבריאות שלהם וסומכים עליכם. כאן אנחנו נכנסים לתמונה: המומחים שלנו יסייעו לכם לבדוק את המסמכים הרפואיים ואת התנהלותו של ההליך הרפואי ולקבוע אם התקיימה רשלנות רפואית. נדע לתת המלצות להמשך ההתנהלות לרבות כתיבת חוות דעת רפואית, הנדרשת לצורך הגשת התביעה ולהביא לתוצאה מיטבית עבור הלקוח, ושקט נפשי ומקצועי עבורכם.